KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA
Ka-Medica
 • OPIS

  W trakcie konsultacji lekarz przeprowadza dokładny wywiad oraz badanie dermatologiczne (ocena stanu skóry), diagnozując w ten sposób wszelkie objawy chorobowe. W zależności od rodzaju problemu oraz obszaru ciała, którego on dotyczy, lekarz zleci właściwą terapię, obejmującą leczenie farmakologiczne, zabiegowe oraz pielęgnacyjne.

  Do dermatologa trafiają zazwyczaj osoby, które borykają się z długotrwałymi problemami skórnymi, jak trądzik czy blizny. Tego typu zmiany potrafią zmienić życie w prawdziwe piekło, więc nic dziwnego, że skuteczna pomoc medyczna jest wskazana. Trądzik pospolity pojawia się zazwyczaj w okresie dojrzewania i przy zastosowaniu odpowiedniej terapii możliwe jest całkowite wyleczenie. Czy oznacza to, że gdy nasze ciało zyska pełną dojrzałość, należy zaniechać wizyt? W żadnym wypadku. Dermatologia zajmuje się nie tylko leczeniem stanów zapalnych i chorób skóry, włosów oraz paznokci, ale również ich diagnostyką oraz sposobami zapobiegania im. Doświadczony lekarz dermatolog ma świadomość, że przy rozwoju współczesnej medycyny estetycznej jego rola na tym się nie kończy.

  Jeśli zależy nam na kompleksowej pielęgnacji naszego ciała, zachowaniu młodości i trosce o zdrowie, warto przed rozpoczęciem działań udać się na konsultację dermatologiczną. Dermatolog zbada stan naszej skóry, dobierze odpowiednie kosmetyki oraz zaleci dostosowane do naszych potrzeb zabiegi kosmetyczne i estetyczne. Dzięki temu zyskamy pewność, że świadomie i skutecznie dbamy o nasze zdrowie i piękny wygląd.

 • CENA

  Koszt w języku polskim: 160 zł
  Koszt w języku angielskim: 200 zł

 • CZAS

  Czas: 15 minut

cisza-13