Laser MonaLisa Touch
Ka-Medica
 • OPIS

  Zabiegi wykonywane za pomocą lasera MonaLisa Touch służą regeneracji i odmładzaniu narządów płciowych kobiet. Dla podniesienia ich komfortu życia seksualnego, zwłaszcza po porodzie naturalnymi siłami, zmianach będących skutkiem procesów starzenia się i menopauzy, a także dla kobiet, które cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, częste podrażnienia i infekcje, suchość i świąd pochwy, ból oraz obniżenie jakości życia seksualnego, zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia może znacząco poprawić stan zdrowia kobiet jak również wpływa na zmniejszenie obwodu pochwy, dzięki czemu doznania seksualne obojga partnerów nabierają na intensywności.

  Pełen efekt zabiegu odczuwalny jest po miesiącu i utrzymuje się przez około dwa lata. Pacjentki cenią sobie w tej metodzie przede wszystkim długotrwałe efekty, bezpieczeństwo, małe ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Co bardzo ważne, jego nieinwazyjny charakter stanowi alternatywę wobec zabiegów chirurgicznych i ma nad nią tę przewagę, że ryzyko wystąpienia blizn i skutków ubocznych jest o wiele niższe.

  U większości pacjentek poddanych rewitalizacji pochwy następuje poprawa i wzrost satysfakcji seksualnej. Przy zabiegach wysiłkowego nietrzymania moczu kluczowa jest właściwa kwalifikacja oraz terapia wykonywana w seriach 1-3 zabiegów. Skuteczność laseroterapii w obu przypadkach zależy od wieku pacjentki i związanej z tym zdolności do regeneracji, stopnia zaawansowania schorzenia oraz sposobu przeprowadzenia zabiegu. Terapię laserem CO2 stosujemy również w leczeniu „suchości pochwy” występującej w okresach zaburzeń hormonalnych lub menopauzy, będącej przyczyną nawracających infekcji i stanów zapalnych pochwy. Skuteczność laseroterapii w tym przypadku jest już zauważalna po pierwszym zabiegu.

 • CENA

  Laserowa rewitalizacja warg sromowych i obkurczanie pochwy – laser Mona Lisa

  1800 zł

  Laserowe leczenie nietrzymania moczu – laser Mona Lisa

  1600 zł

  Laserowe obkurczanie pochwy – rehabilitacja po porodzie – Mona Lisa Touch

  1950 zł

hifu33